Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem aparatów / DSLR (kompaktowych, lustrzanek)

Aparaty/DSLR

Organizujesz konferencję, spotkanie branżowe, wyjazd integracyjny ze swoimi pracownikami, targi, ekspozycję, koncert, a może festyn rodzinny? Bez względu na to, jaki event chcesz przygotować, na pewno przyda Ci się foto relacja z jego przebiegu. Zdjęcia mogą być elementem dalszej promocji danego wydarzenia, zwłaszcza, jeśli ma ono charakter cykliczny. Przydają się one również do wykorzystania w materiałach prasowych i do press release. Można je umieścić na swojej stronie internetowej, albo w folderze reklamowym firmy. Zakres zastosowania zdjęć zrobionych na evencie jest bardzo szeroki.

Aby wykonać taką profesjonalną foto relację nie musisz kupować aparatu fotograficznego, ani wynajmować zawodowego fotografa. Możesz zlecić wykonanie zdjęć amatorowi, który akurat pasjonuje się zdjęciami. Być może taka osoba jest w szeregach Twojej firmy? Jeśli tak, to oferujemy Ci możliwość wypożyczenia wysokiej klasy aparatów fotograficznych. Firma Mediamat ma w swoim asortymencie aparaty znanych i renomowanych producentów, które są intuicyjne w obsłudze. Są to sprzęty takich marek jak Sony czy Canon. Oferujemy lustrzanki cyfrowe i proste, ale w pełni funkcjonalne aparaty kompaktowe.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć