Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem ekranów projekcyjnych

Ekrany projekcyjne

Perfekcyjnie przygotowana prezentacja multimedialna, przedstawiająca projekt kampanii promocyjnej, spot reklamowy, czy najnowszy produkt wprowadzany na rynek, nie będzie czytelna dla odbiorców, jeśli do jej przedstawienia nie wykorzystamy odpowiedniego ekranu projekcyjnego. Jest on wręcz niezbędny przy używaniu profesjonalnych projektorów multimedialnych. Daje idealnie gładką, jednolicie białą powierzchnię, na której widać wszystkie szczegóły wyświetlanych filmów czy grafik lub zdjęć i tekstu. Osoby obecne na konferencji prasowej, spotkaniu biznesowym lub prezentacji promocyjnej nie będą mieli żadnych problemów z zapoznaniem się z treścią widoczną na ekranie projekcyjnym.


Oferujemy bogaty wybór różnej wielkości i typu ekranów. Wynajmujemy je samodzielnie lub też w parze z projektorami multimedialnymi renomowanych producentów. Mamy w swoim asortymencie do wypożyczenia ekrany projekcyjne gabinetowe o wymiarach 1,5x1,3 m, 2,3x1,8 m, ekrany projekcyjne ramowe o wymiarach 2,4x1,8 m, 3,05x1,75 m i większe.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć