Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Instalacje multimedialne

Instalacje multimedialne

Multimedia pozwalają na urozmaicenie i uatrakcyjnienie organizowanej konferencji, spotkania biznesowego, szkoleń, kursów, koncertów, festiwali i wszelkiego rodzaju eventów. Nie są to tylko prezentacje multimedialne, które pokazywane są na przykład podczas konferencji branżowych i prasowych, ale i szereg innych elementów. Aby móc korzystać z multimediów w danym miejscu należy zapewnić odpowiednią instalację multimedialną. Jej poszczególne części składowe są kosztowne, ale nie trzeba ich kupować na własność. Wystarczy je wypożyczyć z naszej firmy Mediamat.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nawet najbardziej zaawansowanych instalacji multimedialnych. Z tego względu możemy Państwu zapewnić profesjonalnego usługi z tego zakresu, spełniające najwyższe wymagania klientów. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i świadczymy usługi doradcze podczas organizacji wydarzeń z wykorzystaniem instalacji multimedialnych .Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć