Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem konsoli do gier

Konsole

Konsole do gier video pozwalają obecnie nie tylko na rozrywkę, ale i na edukację. Są sposobem na spędzanie czasu całą rodziną - aktywnie, choć w domu. Najnowsze konsole do gier posiadają kontrolery akcji, które poruszane przez graczy powodują uruchamianie odpowiednich funkcji na ekranie telewizora. Konsole mogą stać się urozmaiceniem każdego eventu rodzinnego, z udziałem najmłodszych, jak również spotkania integracyjnego w firmie. Możliwość zagrania w ulubione gry na dużym ekranie, który również nasza firma oferuje do wypożyczenia, jest gratką dla małych i dużych użytkowników. Konsole do gier będą dobrą rozrywką dla każdego podczas wszelkiego rodzaju eventów plenerowych i organizowanych we wnętrzach sal widowiskowych i innych.

Nie musicie kupować na własność konsoli, zwłaszcza, że w dłuższej perspektywie czasu może okazać się ona mało przydatna dla Waszej firmy. Dlatego oferujemy możliwość wypożyczenia z firmy Mediamat najnowszych konsol do gier - Sony Playstation 3 czy Xbox 360.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć