Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem krótkofalówek

Łączność

Przy organizacji szeroko zakrojonych eventów branżowych, koncertów, festiwali, festynów, pikników i tym podobnych wydarzeń, w jednym czasie muszą ze sobą współpracować setki pracowników. Są to eksperci od oświetlenia, dźwiękowcy, realizatorzy kamer, organizatorzy i prezenterzy. Słowem, osoby specjalizujące się w różnych sferach organizacji eventów. Muszą się porozumiewać ze sobą na bieżąco, aby dana impreza odbyła się bez zakłóceń, a ewentualne nieprzewidziane problemy były szybko rozwiązywane przez kompetentne ku temu osoby.


Dlatego chcemy Państwu zaoferować możliwość wypożyczenia krótkofalówek w dowolnej ilości, które pozwolą na zapewnienie bezkonfliktowej, bezproblemowej, optymalnej komunikacji podczas organizacji eventu. Takie sprzęty nie należą do najtańszych, ale dzięki ich wypożyczeniu od naszej firmy Mediamat, można sporo na tym zaoszczędzić.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć