Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem obiektywów krótkich i szerokokątnych

Obiektywy

Każdy fotograf wie, że dla wykonania dobrego zdjęcia nie wystarczy posiadać wysokie umiejętności fotografowania, ale trzeba mieć czym zrobić to zdjęcie. Dobry aparat fotograficzny zwykle oferuje szerokie spektrum możliwości fotografowania - do bliży i dali. Niemniej, dopasowane obiektywy powiększają owe opcje wykonywania zdjęć. Dzięki nim można robić zdjęcia panoramiczne, zdjęcia szerokokątne, albo fotografie reklamowe. Oferujemy w naszej wypożyczalni profesjonalnego sprzętu, m.in. rejestrującego, szeroki wybór obiektywów do aparatów fotograficznych, głównie lustrzanek. Umożliwią one wykonanie idealnego zdjęcia na evencie, podczas kampanii reklamowej czy na targach branżowych. Posłużą one później do wykonania grafiki na stronę czy do złożenia katalogu reklamowego.

W naszym asortymencie znajdują się obiektywy znanej i renomowanej marki Canon czy Hitachi. Są to obiektywy krótkie i szerokokątne. Oferujemy ponadto usługi doradcze w zakresie wyboru odpowiednich dla naszych klientów obiektywów do posiadanych przez nich sprzętów fotograficznych.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć