Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem oświetlenia realizacyjnego

Oświetlenie

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu można budować określony klimat na każdej imprezie czy evencie. Można akcentować określone wydarzenia rozgrywane na scenie, zwracając na nieuwagę widzów. Profesjonalne oświetlenie jest nieodłącznym elementem scenografii podczas pokazów mody, koncertów oraz występów teatralnych. Bez niego nie można by tworzyć atmosfery radosnego oczekiwania.


Dobre oświetlenie jest także niezbędne przy organizacji wydarzeń biznesowych, takich jak ekspozycje na targach. Światła skierowane na nowy produkt, hasło reklamowe czy inne, ważne elementy promocyjne podkreśla ich wagę i sprawia, że wzrok klientów i kontrahentów bezwiednie jest tam kierowany.


Firma Mediamat oferuje możliwość wypożyczenia fachowego sprzętu oświetleniowego. Nie trzeba więc kupować go na własność dla swojej firmy, jeśli wiecie Państwo, że będzie potrzebny wyłącznie sporadycznie. W naszej ofercie oświetleniowej znajdują się między innymi: lampa Akurat 2120 oraz Lupo Quadralight 4x55 W.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająćUżywamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK