Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem sliderów

Slidery

Profesjonalne rejestrowanie aparatem fotograficznym lub kamerą eventów, imprez, konferencji i wszelkich podobnych wydarzeń, wymaga wykorzystania odpowiedniego sprzętu. W jego obrębie można wymienić slidery, czyli urządzenia specjalistyczne, pozwalające na wykonywanie płynnych ujęć na zasadzie jazdy aparatu lub kamery. Częściej slidery znajdują zastosowanie w przypadku kręcenia filmów i filmików, choć również przy dokonywaniu prac realizacyjnych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń mogą się one okazać bardzo przydatne.


Slidery poruszają się po prowadnicy, prowadząc po linii prostej kamerę przed filmowanym obiektem. Pozwalają na uzyskanie bardzo płynnych ujęć bez konieczności inwestowania w inny, bardziej zaawansowany sprzęt.


Nasza firma Mediamat posiada w swojej ofercie kilka sliderów przeznaczonych do wypożyczenia dla naszych klientów - indywidualnych i firmowych. Rezultatem pracy z wypożyczonym przez nas sliderem będą profesjonalne kadry charakteryzujące się dynamicznym przebiegiem.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająćUżywamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK