Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem splitterów / konwerterów

Splittery/konwertery

Specjalistyczne urządzenia i sprzęty elektroniczne okazują się nieocenioną pomocą przy organizowaniu wszelkiego rodzaju eventów, szkoleń, koncertów i innych, podobnych wydarzeń. Niestety, ich zakup może wymagać od firmy organizującej event, wysokich nakładów środków. Alternatywą jest wypożyczenie wymaganych, pożądanych sprzętów od naszej firmy Mediamat. W naszej ofercie można znaleźć między innymi splittery i konwertery.
Splittery są filtrami elektronicznymi, za pośrednictwem których można dokonać rozdzielenia sygnałów, m.in. fal o różnej częstotliwości. Splittery można wykorzystać między innymi do urządzeń telewizyjnych czy do rozgałęzienia sygnału telewizyjnego.
Z kolei konwertery służą do przekształcenia określonego sygnału w taki sposób, aby możliwy był on do odebrania przez właściwe urządzenie.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć