Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem stabilizatorów do aparatów i kamer

Stabilizacja

Przy rejestrowaniu bardzo dynamicznych zdarzeń na scenie czy w sali konferencyjnej oraz w trudnych warunkach otoczenia, w parze z kamerą lub aparatem fotograficznym powinniśmy posiadać odpowiednie narzędzia służące do stabilizacji. Nasza firma Mediamat może Państwu zaoferować możliwość dopasowania i wypożyczenia systemu stabilizacji obrazu nagrywanego lub fotografowanego w dowolnych okolicznościach.


Stabilizatory zostały stworzone z myślą o filmowcach i fotografach, którzy mają zróżnicowane, ale niezmiennie wysokie wymagania. Pozwalają one na wykonywanie płynnych ujęć poziomych i kreatywnych ujęć dzięki zastosowaniu przednich osi skrętnych. Dzięki stabilizatorom można używać ich w ruchu bez szkody dla jakości nagrywanego lub fotografowanego materiału. Część stabilizatorów może być używana na różnych wysokościach, za pomocą rozsuwanego drążka, w który są one wyposażone.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć