Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem statywów

Statywy

Będąc na wakacjach, na krótkim wypadzie weekendowym chcemy mieć pamiątkę z pięknych miejsc, które odwiedzamy. Często nie mamy możliwości zrobienia samemu sobie zdjęcia, a wokół nas brakuje osób, które mogłyby dla nas zrealizować taką przysługę. W takich chwilach przydatne okazują się statywy. Pozwalają one na osadzenie aparatu lub kamery na określonej wysokości i wykonanie zdjęć z samowyzwalacza.


Statywy przydatne są w pracy fotografa, w plenerze, kiedy istnieje ryzyko poruszenia zdjęcia lub filmowanego obrazu. Nasza firma oferuje profesjonalne statywy, które może wypożyczyć na założony okres czasu. Między innymi jest to statyw Manfrotto 503 HDV, do wszechstronnych zastosowań. Z jego pomocą wykonamy przepiękne zdjęcia i filmy, niezależnie od okoliczności, mając pewność, że żaden materiał filmowy lub zdjęciowy nie zostanie poruszony.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć