Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem transportu

Transport

Organizacja każdego przedsięwzięcia biznesowego czy rozrywkowego, konferencji prasowej, szkolenia, kursów, spotkań z kontrahentami biznesowymi, czy też przygotowanie ekspozycji i stoiska branżowego, wymaga dostarczenia w wybrane miejsce szeregu urządzeń, mebli, sprzętów i innych, podobnych akcesoriów. Firma może dysponować wszystkimi elementami niezbędnymi do przeprowadzenia zaplanowanego eventu, ale nie będzie ona miała możliwości ich dostarczenia pod wskazany adres.

Przychodzimy naszym klientom z pomocą oferując im transport sprzętu i ludzi na wyznaczone miejsce organizacji przedsięwzięcia biznesowego lub eventu o charakterze rozrywkowym. Wynajmujemy samochody osobowe i ciężarowe, pozwalające na wygodny transport osób i rzeczy na miejsce przeznaczenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi możliwość wypożyczenia samochodu Renault Megan Grandtour 1.5 dCi czy dużego, pojemnego Renault Master 2.3 dCi. Transport tego rodzaju może okazać się również przydatny np. przy przeprowadzce firmy do nowego lokalu użytkowego.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć