Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem urządzeń biurowych, flipchartów, skanerów

Urządzenia biurowe

Biuro w każdej firmie czy instytucji musi być wyposażone w odpowiednie sprzęty, które ułatwiają, a niekiedy nawet umożliwiają wykonywanie zadań zawodowych. Komputer jest obecnie podstawowym urządzeniem, z jakiego korzystają pracownicy biurowi. To z pomocą programów komputerowych przygotowują oni dokumenty, oferty, czy projektują grafikę na potrzeby przeprowadzenia kampanii reklamowej. Z użyciem komputera można opracować harmonogram działań nad przedsięwzięciem, porozumiewać się w trybie online ze współpracownikami i partnerami biznesowymi oraz na przykład wykonywać wszelkie zadania księgowe.
Urządzenia biurowe to jednak nie tylko komputery, ale i szereg innych sprzętów, pozwalających na kopiowanie czy drukowanie i skanowanie dokumentów. Nie trzeba takich urządzeń kupować, ponieważ nasza firma Mediamat wynajmuje je swoim klientom. Mamy w ofercie wszelkiego rodzaju urządzenia biurowe, w tym tablice Flipchart, pomocne przy organizowaniu spotkań biznesowych czy przeprowadzania burzy mózgów w zespole projektowym. Oferujemy nowoczesne skanery i urządzenia wielofunkcyjne.Wybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć