Aktualności

13.05.2014r. Mapping na WSZiE

Na potrzeby mappingu na fasadzie budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania dostarczyliśmy projektor o mocy 15000 lumen oraz nagłośnienie stereo.


dowiedz się więcej

Kontakt i zamówienie

+48 516 510 080

biuro@mediamat.pl
pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 14.00

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Wynajem kamer

Kamery

Prowadząc kampanię promocyjną, organizując konferencję, spotkanie biznesowe czy szkolenie, albo koncert, czasami istnieje potrzeba rejestracji dźwięku i obrazu przy użyciu kamer. Nie każde przedsiębiorstwo musi dysponować profesjonalnym sprzętem, który byłby do tego przydatny. Nie musi jednak zaopatrywać się w niego, aby móc nagrać występ na scenie czy stworzyć relację video z eventu. Może wypożyczyć odpowiednie sprzęty od naszej firmy. Jesteśmy gotowi nie tylko wypożyczyć posiadane przez nas kamery znanych marek, ale również do służenia swoją radą w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu rejestracyjnego.


Posiadamy kamery najwyższej klasy, które w perfekcyjny sposób będą rejestrowały wydarzenia na scenie czy w sali konferencyjnej, a film wykonany z ich pomocą będzie najlepszej możliwej jakości. W swoim asortymencie posiadamy między innymi kamerę GoPro HERO 3+, godną polecenia wszystkim naszym klientomWybierz produkt:Zobacz jaki sprzęt możesz wynająć